Yageo Group PE2010FKE070R03L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 30mOhm 1% Emboss T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group PE2010FKE070R03L herunter.
IHS
Datasheet14 SeitenVor 2 Jahren
Introduction Date2018-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity / AMP2-2176157-5
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.03 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Yageo GroupPE2010FKM070R03L
TE ConnectivityTLM2HDR027FTE
SMD Current Sense Resistors, TLM Series, 0.027 ohm, 750 mW, 1%, 2010 [5025 Metric]
Yageo GroupRL2010FK-070R03L
Res Thick Film 2010 30m Ohm 1% 3/4W 1200ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.03ohm, 0.15V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.033ohm, 0.1284V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group PE2010FKE070R03L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.03ohm, 0.1224V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Current Sense Resistors - SMD 30 mOhms 50ppm 2010 1% AEC-Q200