Yageo Group PE0805FRM070R033L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 0805 33mOhm 1% Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group PE0805FRM070R033L herunter.
IHS
Datasheet14 SeitenVor 2 Jahren
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
125mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±1% 33mΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-6CWFR030V
Res Thick Film 0805 0.03 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 0.033 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±1200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ6BWFR033V
Res Thick Film 0805 0.033 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 0.033 Ohm 1% 0.33W(1/3W) 0ppm/C to 250ppm/C Pad SMD Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0805 33m Ohm 1% 1/4W ±1200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group PE0805FRM070R033L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 0.033ohm, 0.0642V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES 0.033 OHM 1% 1/8W 0805
33m¦¸ ¡À1% 125mW ¡À75ppm/¡æ 0805 2.03mm*1.27mm*600¦Ìm