Yageo Group PE0805FRF070R01L
Res Metal Film 0805 0.01 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group PE0805FRF070R01L herunter.
IHS
Datasheet14 SeitenVor 2 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+501%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ-6CWFR010V
Thick Film Chip Resistor 0805 0.5W 0.01 Ohm 1% Tolerance ±75ppm/°C Surface Mount 2-Pin Punched Carrier T/R
Yageo GroupPF0805FRM070R01L
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.125W, 0.01ohm, 0.0354V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6CWFR011V
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6CWJR010V
Res Current Sense Thick Film 0805 0.01 Ohm 5% 1/2W 75ppm/C Molded Paper T/R -.
Yageo GroupRL0805FR-070R01L
Res Thick Film 0805 0.01 Ohm 1% 1/8W ±1500ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 0.01 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±250ppm/C Pad SMD T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group PE0805FRF070R01L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 0805 10mOhm 1% Paper T/R
Current Sense Resistors - SMD 10 mOhms 100ppm 0805 1% AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 0.01ohm, 0.0354V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805