Yageo Group MF0207FTE52-75R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 75ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group MF0207FTE52-75R herunter.
IHS
Datasheet12 SeitenVor 4 Jahren
element14 APAC
Burklin Elektronik
Future Electronics
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+84.84%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityLR1F75R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 75ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 75Ohm 0.6W
75 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1F68R1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 68.1ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FTE52-75R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 75ohm, 250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group MF0207FTE52-75R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res, 75R, 0.01, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Yageo MF0207FTE52-75R
Axial FIXED RESISTOR MF0 0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm 0.6W 75Ohm ±50ppm/C
Res Metal Film 75 Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
Metal Film Resistors - Through Hole 0.6W 1% 50ppm 75 ohm