Yageo Group MF0207FTE52-2K4
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 2400ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group MF0207FTE52-2K4 herunter.
IHS
Datasheet12 SeitenVor 4 Jahren
TME
_legacy Avnet
SOS electronic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-14.74%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 2200ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
2.2 kOhms 1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 2210ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD2K21
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2210ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD2K49
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2490ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD2K55
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 2550ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group MF0207FTE52-2K4, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
MF0 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 2.4kOhm 0.6W
Res Metal Film 2.4K Ohm 1% 0.6W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RESISTOR, 2K4, 0.6W, AXIAL ROHS COMPLIANT: YES
Resistor 0,6W 0207 RM 1% 2,4 K