Yageo Group FMP100JR-52-220R
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 220Ohm 1W 5% Axial T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group FMP100JR-52-220R herunter.
element14 APAC
Datasheet16 SeitenVor 2 Jahren
HQonline
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+164%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
Fußabdruck
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2023-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity / AMP7-1879350-3
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 200ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 240ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 240ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JB240R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 240ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group FMP100JR-52-220R, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR FMP 0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm 1W 220Ohm 100ppm/C
RES, 220R, 1W, 350V, METAL FILM, AXIAL ROHS COMPLIANT: YES