Yageo Group FMP100JR-52-220K
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group FMP100JR-52-220K herunter.
Newark
Datasheet16 SeitenVor 2 Jahren
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-8.16%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 220000ohm, 1600V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1879353-2
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR VR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 220kOhm ±200ppm/C
TE Connectivity / AMP4-1879351-6
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM12JT220K
CFM FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -850ppm/C 220kOhm 0.5W 1/2W
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group FMP100JR-52-220K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Axial FIXED RESISTOR FMP 0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm 220kOhm ±5%
Res Metal Film 220K Ohm 5% 1W ±50ppm/C AXL T/R
Res, 220K, 1W, Axial, Metal Film; Resistance:220Kohm; Product Range:Fmp Series; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:350V; Resistor Technology:Metal Film; Product Width:- Rohs Compliant: Yes |Yageo FMP100JR-52-220K