Yageo Group AT0603DRE0791KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 91000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group AT0603DRE0791KL herunter.
Upverter
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-05-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ3RBD9102V
Res Thick Film 0603 91K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PB3D9102V
Res Thick Film 0603 91K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT0603DRE07100KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.5% ±50ppm/℃ 100kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603DRE0790K9L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 90900ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603DRE0797K6L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 97600ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3AED913V
0603 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0603 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 91,000 OHM
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group AT0603DRE0791KL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Chip Resistor Automotive Grade Thin Film 0603 91kOhm 0.5% Paper T/R
Res Thin Film 0603 91K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Medical T/R
RES SMD 91K OHM 0.5% 1/10W 0603
Thin Film Resistors - SMD 91 Kohms 0.5% Tol. AEC-Q200
0603 (1608Metric) AT 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 91kOhm ±50ppm/C