Welwyn WRM0204Y-82KBI
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 82000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1506
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WRM0204Y-82KBI herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 2 Jahren
Newark
element14 APAC
Farnell
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WRM0204Y-82KBI, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RESISTOR, MELF, 0204 15PPM 82K 0.1%
RESISTOR, MELF, 0204 15PPM 82K 0.1%; Resistance: 82kohm; Product Range: -; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Metal Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Temperature Coefficient: ± 15ppm/°C; MEL