Welwyn WP5S-1R0JT075
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WP5S-1R0JT075 herunter.
3-Monats-Trend:
-5.12%
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WP5S-1R0JT075, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 1 Ohm, 5 W, - 5%, 150 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
1¦¸ ¡À5% 5W ¡À200ppm/¡æ 16.5mm
RES, 1R, 5%, 5W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 1ohm; Product Range: WP-S Series; Power Rating: 5W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Wirewound; Tempe