Welwyn WP2S-560RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 560ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WP2S-560RJA25 herunter.
3-Monats-Trend:
+38.42%
Introduction Date2006-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 560ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ560R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 560ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 560ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2SJ511V
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 510ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2SJ511A
Metal Oxide Film Resistor, 2W, 5% 510 ohm
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WP2S-560RJA25, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 560 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 560R, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:560ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case