Welwyn WP2S-180RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 180ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WP2S-180RJA25 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 5 Jahren
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-6.16%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
KOA SpeerMO2CT631R181J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 180ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 180ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1625890-7
Through Hole Resistor, Rox Series, 180 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 180ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2SJ181A
Axial Axial ERG 0.157Diax0.472L 4.00mmx12.00mm 2W 180Ohms 卤350ppm/C
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WP2S-180RJA25, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 180 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
180¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm
RES, 180R, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 180ohm; Product Range: WP-S Series; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Wirewound; Te