Welwyn WP2S-12RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 12ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WP2S-12RJA25 herunter.
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-92.17%
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 12ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ12R
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 12Ohm 2W
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 12ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2SJ120V
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 12ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ12R
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 12Ohm 3W
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WP2S-12RJA25, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 12 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 12R, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 12ohm; Product Range: WP-S Series; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Wirewound; Temp
12¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm