Welwyn WP1S-47RJA5
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 47ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WP1S-47RJA5 herunter.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WP1S-47RJA5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 47 Ohm, 1 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WP1S-47RJA5
47¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm
RES, 47R, 5%, 1W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 47ohm; Product Range: WP-S Series; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; V; Available until stocks are exhausted Alternative available