Welwyn WINT0603LF111001A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1000ohm, 75V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WINT0603LF111001A herunter.
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WINT0603LF111001A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res, 1K, 0.05%, 75V, 0603, Thin Film
1K OHM .05% 15PPM 1/10W
RES, 1K, 0.05%, 75V, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 1kohm; Product Range: WIN Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance: