Welwyn WHS3-330RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 31.4643V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WHS3-330RJA1 herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 5 Jahren
Newark
element14 APAC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+41.25%
Verwandte Teile
Stackpole ElectronicsRSMF3JT330R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity1-2176082-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-2176079-0
VISHAY AC03000003300JAC00 Through Hole Resistor, 330 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 360ohm, 32.8634V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WHS3-330RJA1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
330¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm
WELWYN/TT ELECTRONICS 53653886
RES, WIREWOUND, 330R, 5%, 3W, AXIAL; Resistance:330ohm; Product Range:WHS Series; Power Rating:3W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Element Type:Wirewound RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, SURGE, 330R, 3W, 350V, 5%; Resistance:330ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:3W; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; Resistor Mounting:Through Hole; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012)