Welwyn WH50T-1R0JI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 1 Ohm, 50 W, 5%, 75Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WH50T-1R0JI herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 4 Jahren
Newark
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-12.41%
Verwandte Teile
TE ConnectivityHSA501R0J
Through Hole Resistor, HSA50 Series, 1 ohm, 50 W, 5%, 1.25 kV
TE ConnectivitySQBW401R0JFASTON
Fixed Resistor, Wire Wound, 40W, 1ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS501R0J
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 1ohm, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
35W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 1Ω D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TO-220-2Full Pack FIXED RESISTOR PWR220T-35 0.398Lx0.157W 10.10mmx4.00mm 35W 1Ohm ±100ppm/C
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Chassis Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WH50T-1R0JI, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 1ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount