Walsin Technologies YU1AC332M100D20C7B
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -55/+20% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet18 SeitenVor 4 Jahren
element14 APAC
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
CAP Y5U 3300 PF 20 % AC(X1/Y2) 2
Cap, 3300Pf, 20%; Capacitance:3300Pf; Product Range:Ac Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Suppression Class:X1/Y2; Voltage Rating X:440V; Voltage Rating Y:300V; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:125°C; Rohs Compliant: Yes |WALSIN YU1AC332M100D20C7B