Walsin Technologies WR10X4870FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 487ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Walsin Technologies WR10X4870FTL herunter.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Beschreibungen
1210 487R 1% Resistor
RES 487 OHM 1% 1210