Walsin Technologies WR08X8200FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 820ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Walsin Technologies WR08X8200FTR herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 11 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Beschreibungen
0805 820R 1% Resistor
RES 820 OHM 1% 0805