Walsin Technologies WR08X432 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 4300ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Walsin Technologies WR08X432 JTL herunter.
Newark
Datasheet10 SeitenVor 8 Jahren
element14 APAC
Future Electronics
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0805JR-074K7L
Res Thick Film 0805 4.7K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicEXB-N8V472JX
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0603 4.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0603 4.64K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
CRCW-C 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.92kOhms 0.1W 1/10W
Beschreibungen
Thick Film Resistors - SMD 0805 4K3 5% Lead Free
电阻, 4K3, 5%, 0.125W, 0805, 厚膜;
RES, 4K3, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 4.3kohm; Product Range: WR08 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)