Walsin Technologies WR08X1R1 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 1.1ohm, 150V, 5% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Walsin Technologies WR08X1R1 JTL herunter.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Beschreibungen
125mW Thick Film Resistors 150V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 1.1Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 1.1 OHM 5% 1/8W 0805
0805 1R1 5% Resistor