Walsin Technologies WR01X132 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 1300ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Walsin Technologies WR01X132 JDL herunter.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-04-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Beschreibungen
RES 1.3K OHM 5% 01005
01005 1K3 5% Resistor