Walsin Technologies WR01X123 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 12000ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Walsin Technologies WR01X123 JDL herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 6 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-04-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
RES 12K OHM 5% 01005
01005 12K 5% Resistor