Walsin Technologies WQCW2520Z0GR12PB
General Purpose Inductor, 0.12uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 120NH 650MA 630 MOHM
C-Wire Ind 2520(1008) 120nH,G,60Q,0.65A