Walsin Technologies WQCW1608Z0J8N5PB
General Purpose Inductor, 0.0085uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603, 8.5nH,J,28Q,0.7A
FIXED IND 8.5NH 700MA 109 MOHM