Walsin Technologies WQCW1608Z0J68NPB
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603,68nH,J,37Q,0.6A
FIXED IND 68NH 600MA 340 MOHM