Walsin Technologies WQCW1608Z0G23NPB
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet7 SeitenVor 7 Jahren
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603,23nH,G,38Q,0.7A
FIXED IND 23NH 700MA 190 MOHM