Walsin Technologies WQCW1608Z0G10NPB
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet7 SeitenVor 7 Jahren
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603 10nH,G,31Q,0.7A
FIXED IND 10NH 700MA 130 MOHM