Walsin Technologies WQCW1005Z0J16NTB
General Purpose Inductor, 0.016uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0402 16nH,J,24Q,0.56A
FIXED IND 16NH 560MA 220 MOHM