Walsin Technologies WQCW1005Z0G39NTB
General Purpose Inductor, 0.039uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0402 39.0nH,G,25Q,0.20A
FIXED IND 39NH 200MA 550 MOHM