Walsin Technologies WLQC2222H0J90NLB
General Purpose Inductor, 0.09uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 2121
Beschreibungen
FIXED IND 90NH 5A 5.5 MOHM SMD
SMD Square Coil 2222 90nH ± 5%