Walsin Technologies WLQC2222H0G90NLB
General Purpose Inductor, 0.09uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 2121
Datasheet7 SeitenVor 8 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Beschreibungen
50MHz 1.15GHz 5A 140@50MHz 90nH 5.5m¦¸ ¡À2% , 5.21mm*5.46mm*5.95mm
FIXED IND 90NH 5A 5.5 MOHM SMD
SMD Square Coil 2222 90nH ±2%