Walsin Technologies WLQC1515H0J68NLB
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 2114
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet7 SeitenVor 8 Jahren
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 68NH 5.5A 8.6 MOHM SMD
SMD Square Coil 1515 68nH ±5%