Walsin Technologies WLQC1515H0G47NLB
General Purpose Inductor, 0.047uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1614
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet7 SeitenVor 8 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 47NH 4.9A 6.35 MOHM
SMD Square Coil 1515 47nH ±2%