Walsin Technologies WLQC1111H0J43NLB
General Purpose Inductor, 0.043uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1311
Beschreibungen
FIXED IND 43NH 4.4A 10.8 MOHM
SMD Square Coil 1111 43nH ±5%