Walsin Technologies WLQC0908Z0G27NPB
General Purpose Inductor, 0.0273uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1108
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet9 SeitenVor 8 Jahren
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 27NH 4.4A 10 MOHM SMD
SMD Square Coil 0908 27nH ±2%