Walsin Technologies WLFW2520Z0J2R2PB
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet6 SeitenVor 8 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 2.2UH 520MA 1.1 OHM
Ferrite CWire 2520(1008) 2.2uH ±5%