Walsin Technologies WLFW1608Z0JR22PB
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Ferrite CWire 1608(0603) 0.22uH ±5%
FIXED IND 220NH 300 MOHM SMD