Walsin Technologies WLFW1608Z0J8R2PB
General Purpose Inductor, 8.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet6 SeitenVor 6 Jahren
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Ferrite CWire 1608(0603) 8.2uH ±5%
FIXED IND 8.2UH 3.5 OHM SMD