Walsin Technologies WLFI1608Z0M68NTB
General Purpose Inductor, 0.068uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Beschreibungen
Ferrite Chip 1608(0603) 68nH ±20%
FIXED IND 68NH 50MA 300 MOHM SMD