Walsin Technologies WLFI1608Z0M3R3TB
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet7 SeitenVor 7 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Ferrite Chip 1608(0603) 3.3uH ±20%
FIXED IND 3.3UH 15MA 1.55 OHM