Walsin Technologies WLCW3225Z0J33NPB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet6 SeitenVor 2 Jahren
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-12-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind (3225)1210,33nH,J,50Q,0.6A
FIXED IND 33NH 600MA 80 MOHM SMD