Walsin Technologies WLCW2520Z0J1R8PB
General Purpose Inductor, 1.8uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet7 SeitenVor 8 Jahren
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
FIXED IND 1.8UH 300MA 2.6 OHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 1.8uH ±5%