Walsin Technologies WLCW1608Z0J11NPB
General Purpose Inductor, 0.011uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Beschreibungen
Chip Wire Ind 1608(0603) 11nH ±5%
FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD