Walsin Technologies WLCW1608Z0G6N8PB
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Beschreibungen
Chip Wire Ind 1608(0603) 6.8nH ±2%
FIXED IND 6.8NH 700MA 110 MOHM