Walsin Technologies WLCW1608HQJ8N7PB
General Purpose Inductor, 0.0087uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603 8.7nH,J,46Q,1.4A
FIXED IND 8.7NH 1.7A 54 MOHM SMD