Walsin Technologies WLCW1608HQJ5N1PB
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603 5.1nH,J,40Q,1.7A
FIXED IND 5.1NH 1.7A 36 MOHM SMD