Walsin Technologies WLCW1608HQJ56NPB
General Purpose Inductor, 0.056uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603 56nH,J,50Q,0.61A
FIXED IND 56NH 610MA 300 MOHM