Walsin Technologies WLCW1608HQJ3N6PB
General Purpose Inductor, 0.0036uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Beschreibungen
Chip Wire Ind 0603 3.6nH,J,40Q,1.9A
FIXED IND 3.6NH 1.9A 31 MOHM SMD